Hakkımızda

 Sahil Veteriner Kliniği, 1994 Haziranında şık ve örnek bir veteriner kliniği olarak hizmet vermeye başlamıştır. Kliniğimiz kurulduğu günden bugüne kadar sağlıklı, güvenli, seviyeli ve idealist veterinerlik adına gerek güncel bilgi ve teknikleri takip ederek, gerekse donanımsal olarak yeterlilik ölçülerine ulaşarak yoluna devam etmektedir.

İnsan ve hayvan sağlığına maksimum önem veren kliniğimiz, koruyucu hekimliği el üstünde tutmakta, hastalarımızı bilgisayar ortamında otomatik programla takip ederek bilgilendirmekte, olması gereken tüm laboratuar cihazları (dijital röntgen, ultrasonografi, hasta başı monitörü, kapalı devre elektroşirurjikal koter, anestezi ve sterilizasyon cihazları ) ile teşhis ve tedavilerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Kliniğimize başvuran hastaların ameliyatları kendi bünyemizde yapılmakta, yeni sistem ultrasonic scanner ile diş, diş taşı temizliği ve dedetraj ile ağız sağlığı korunmaktadır.

Kliniğimizde, petlerimizin her türlü ihtiyacını karşılamak adına oldukça geniş bir pet shop ürün yelpazesi sunmakta, onların doğal zevklerini göz önünde tutarak 3-4 farklı mama ve prescription ( diet) skalası bulundurmaktayız.

Özetle söylemek gerekirse, evcil dostlarınızı, güvenle kliniğimize emanet edebilirsiniz…Üye Girişi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.37467.4041
Euro8.97159.0074
Hava Durumu